Answer :

Answer:

$9.57

Step-by-step explanation:

You have to do 4.35 divided by 5 to get how much 1 can cost. You will find out that 1 can cost $0.87. Next you will take how much one cost and mutiply it by 11.  When you do that you will get 9.57. That is how you will get $9.57 as your answer.  

Other Questions