tylerletual tylerletual Today at 3:24 PM Mathematics Answered Under her cell phone plan, Lillian pays a flat cost of $47 per month and $3 per gigabyte. She wants to keep her bill at $57.20 per month. How many gigabytes of data can she use while staying within her budget?