Answered


A package of 6 pairs of insulated gloves costs $35.94. What is the unit price of the pairs of gloves?
The unit price is $ per pair of gloves.

Answer :

xplayer2121

Answer:

6.57

Step-by-step explanation:

Answer:$5.99

Step-by-step explanation:

Other Questions