Answered

is it addition int the math problem Mrs.Rivera went to the store and spent 9.45$ on apples. Apples are on sale for 1.35$ per pound. How many pounds did Mrs.Rivera buy.

Answer :

Answer:

kiII yourself

You're welcome

Other Questions